pine3

Arkoi pušų medus su Chios mastika

Aromatingas dviejų garsiųjų Graikijos gamtos lobių – medaus ir mastikos – derinys šiame Ultra Premium kategorijos meduje nustebins iš karto, o vėliau kurį laiką primins apie save dėl ilgo poskonio. Unikalūs pušų medaus aromatai nepastebimai susilieja su šimtmečiais vertinamos mastikos skoniu.

Graikiškas neapdorotas lipčiaus medus, išgautas iš pušų. Pušų medus sumaišytas su mastika, garsia dėl savo reikšmės sveikatai. Ji surenkama iš medžių, augančių tik Chios saloje, Egėjo jūroje. Šis medus turi gausybę antioksidantų, pasižymi antibakterinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Teigiamai veikia virškinimo sistemą ir odą.

Šis grynas neapdorotas medus kilęs iš mažytės Arkoi salos, esančios Egėjo jūros viduryje, kur bitės kasdien triūsia po šilta Viduržemio saule gamindamos unikalius stebuklus iš pušų. Arkoi yra maža uolėta sala, neliečiama šimtmečiais ir išlikusi tokia pati, kaip senaisiais laikais. Ji garsėja krištolo tyrumo vandenimis ir saujele gyventojų, saugančių jos tradicijas ir egėjų kultūrą. Arkoi pušų medus yra nepaprastai skani dedikacija Arkoi salos gyventojams. Produktas pažymėtas Saugomos kilmės vietos nuoroda (PDO). 298g.